Podziękowania dla Darczyńców

Dzięki Waszej solidarności zebraliśmy i przekazaliśmy do Hondurasu 11 211,24 PLN

Otrzymaliśmy właśnie od Dzieła Kolpinga w Hondurasie zdjęcia, które prezentują realizację akcji pomocowej tam na miejscu, m.in. dystrybucję środków żywnościowych i dezynfekujących zakupionych za przekazaną darowiznę oraz podziękowania od Rufino Rodrigueza – dyrektora wykonawczego KOLPING Honduras:

Dziękujemy za solidarność okazaną nam przez członków Rodzin Kolpinga z Polski. Niech Bóg zawsze błogosławi Wasze życie

W imieniu Zarządu Fundacji Dzieła Kolpinga w Polsce dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli, którzy wsparli akcję i przekazali środki finansowe dla osób w potrzebie w Hondurasie. Dzięki takim akcjom możemy poczuć, jak ważne są podejmowane przez Dzieło Kolpinga na świecie różnorodne inicjatywy przyczyniające się do zrównoważonego rozwoju na naszym globie.