Powiedz innym o naszej akcji lub sam zrób zbiórkę! Jest naprawdę wiele możliwości na to by wesprzeć akcję Razem dla Hondurasu.

Nie wiesz od czego zacząć? Oto kilka pomysłów!

PROMUJ AKCJĘ:

1. Nagraj film, w którym opowiadasz o akcji i zapraszasz do wpłacania. Roześlij go znajomym i opublikuj na Facebooku.
  2. Nałóż nakładkę na swoje zdjęcie profilowe na Facebooku #razemdlaHondurasu. Wejdź w link i kliknij „Ustaw jako profilowe”: https://www.facebook.com/profilepicframes/?selected_overlay_id=3602390183121172
  3. Udostępnij informację o zbiórce w swoich mediach społecznościowych (np. facebook, instagram) i stronie internetowej.
  4. Napisz na dużej kartce hasło #razemdlaHondurasu i zrób z nią sobie zdjęcie. Udostępnij je w internecie.

Nie zapomnij, aby w zamieszczanych informacjach podać adres tej strony – www.honduras.kolping.pl

ZRÓB SWOJĄ ZBIÓRKĘ:

Masz wkrótce urodziny, imieniny, rocznicę ślubu? Świetnie, zamiast prezentów czy kwiatów poproś o zrzutkę na akcję Razem dla Hondurasu!

Pokaż swojemu szefowi, że jesteś społecznikiem. Zapytaj go o zgodę na zorganizowanie zbiórki wśród współpracowników.

Porozmawiaj z księdzem w swojej parafii. Zróbcie wspólną zbiórkę podczas mszy świętej lub wystawcie skarbonkę w widocznym miejscu. Opublikujcie informację o akcji na stronie www parafii i w gazetce parafialnej.

Jeśli działasz w Rodzinie Kolpinga zrób zbiórkę wsród jej członków.

Działasz w organizacji społecznej? To akcja dla Was – promujcie ją swoimi kanałami, zróbcie zbiórkę wśród swoich sympatyków.

Zorganizuj wirtualną zbiórkę urodzinową na Facebooku (wkrótce będzie to możliwe).

I CO DALEJ?

Przelej zebraną kwotę jako darowiznę (w tytule: Razem dla Hondurasu) na wydzielone konto Fundacji Dzieła Kolpinga w Polsce:

Ważne!

Zebrane przez Ciebie i Twoich znajomych pieniądze podczas zbiórki na Facebooku przelewane są bezpośrednio na konto Fundacji Dzieła Kolpinga w Polsce.

DO POBRANIA:

LIST DO RODZIN KOLPINGA W POLSCE:
GRAFIKI DO MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH:

Prezentacja do szkół: